Ljusstakar 1 par nysilver

Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver
Ljusstakar 1 par nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, art nouveau, tidigt 1900-tal, Guldsmeds Aktiebolaget, nysilver, stämplad GAB, höjd ca 23 cm

Lätt genoputsade

387262

2016-05-31