Dosa Japan

Dosa Japan
Dosa Japan
Dosa Japan
Dosa Japan
Dosa Japan
Dosa Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, Japan, tidigt 1900-tal, reliefdekor med konverserande kvinnor, förgylld insida, diameter 8 cm

Patina

387264

2016-05-31