Elisabeth Warling akvarell

Elisabeth Warling akvarell
Elisabeth Warling akvarell
Elisabeth Warling akvarell
Elisabeth Warling akvarell

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

ELISABETH WARLING (1858-1916), Fiskare vid vattnet, signerad Elisabeth Warling, akvarell, 35 x 25 cm

387294

2016-05-31