Stadsgata Wien oljemålning

Stadsgata Wien oljemålning
Stadsgata Wien oljemålning
Stadsgata Wien oljemålning
Stadsgata Wien oljemålning
Stadsgata Wien oljemålning
Stadsgata Wien oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Stadsport, signerad och daterad Wien -19, olja på duk, 69x49 cm

387295

2016-05-31