Lejonskulptur

Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, liggande lejon, 19/2000-tal, patinerad metall, längd 42 cm

Smärre slitage

387302

2016-05-31