Matti Savolainen oljemålning

Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning
Matti Savolainen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTI SAVOLAINEN (1900-1971): Marknadsscen, signerad M. Savolainen -25, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 54x46 cm

Kant med spår av äldre ram

387303

2016-05-31