Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), "Parkbänken", signerad C. Sjöholm, olja på pannå, ca 24x26 cm

387320

2016-05-31