Kartuschväskor

Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor
Kartuschväskor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTUSCHVÄSKOR, 2 st, Danmark, sent 1800-tal, den ena med Fredrik VIII monogram, den andra med monogram för fältskär, ena väskan märkt Magasin du Nord, 14x10 cm

Visst slitage

387348

2016-05-31