Telefon

Telefon
Telefon
Telefon
Telefon
Telefon
Telefon
Telefon
Telefon

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LM ERICSSON, TELEFON, 1900-tal, självväljare, i polerad valnöt med textilsladd och ringklocka, höjd 21 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

387355

Päivämäärä:

2016-05-31