Telefon
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LM ERICSSON, TELEFON, 1900-tal, självväljare, i polerad valnöt med textilsladd och ringklocka, höjd 21 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
387355
Päivämäärä:
2016-05-31