Försilvrad bordslampa

Försilvrad bordslampa
Försilvrad bordslampa
Försilvrad bordslampa
Försilvrad bordslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, swedish grace, tidigt 1900-tal, försilvrad metall, vred i porslin, höjd ca 50 cm inkl. skärmhållare

Smärre slitage

387363

2016-05-31