Ernst Norlind

Ernst Norlind
Ernst Norlind
Ernst Norlind
Ernst Norlind

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST NORLIND (1877-1951) motiv med strandparti,signerad och daterad 44, olja på pannå, ramad, dagermått ca 69 x 59 cm.

387368

2016-05-31