Pianolampa

Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIANOLAMPA, Danmark, jugend, tidigt 1900-tal, längd ca 35 cm

Patina, slitage

387369

2016-05-31