Emaljskult

Emaljskult
Emaljskult

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EMALJSKYLT, 1920/30-tal, "Örgryte Kemiska", 49x33 cm

Omfattande emaljskador

387384

2016-05-31