Emaljskylt

Emaljskylt
Emaljskylt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLT, 1920/30-tal, "Husqvarna kvalitetsfabrikat", 63x43 cm

Omfattande skador

387385

2016-05-31