Metallskyltar

Metallskyltar
Metallskyltar
Metallskyltar
Metallskyltar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

METALLSKYLTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, "Quadrat Riga" samt "Westerås Lantbruksmaskiner", största mått ca 40x75 cm

Kraftigt slitage och skador

387394

2016-05-31