Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med BORD, tidigt 1900-tal, blandstil, dekor i pastellage, förgylld och bemålad, bordet med marmorskiva, spegel höjd ca 149, bredd 63 cm, bordets höjd ca 67 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

387395

2016-05-31