Spegel med bord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med BORD, tidigt 1900-tal, blandstil, dekor i pastellage, förgylld och bemålad, bordet med marmorskiva, spegel höjd ca 149, bredd 63 cm, bordets höjd ca 67 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
387395
2016-05-31