Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i grönt, blått och vitt, signerad E. Jonsson Reijmyre 2013, höjd 27 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Zustandsbeschreibung
387406
2016-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner