Aage Strand
2016-05-31
387407
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AAGE STRAND (Danmark, född 1910-): Båtar på strand, olja på duk, monogramsignerad AS, 52x62 cm