Aage Strand

Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand
Aage Strand

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

AAGE STRAND (Danmark, född 1910-): Båtar på strand, olja på duk, monogramsignerad AS, 52x62 cm

387407

2016-05-31