Stockholmiana, akvareller F Lindström
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOCKHOLMIANA, FRANS LINDSTRÖM (1874-1954), 4 st motiv från Stockholm, bla Helgeandsholmen, Teatern i Humlegården, Utrikesministerhotellet vid Blasieholmstorg, Stånd-drabantens gård vid Jungfrugatan, signerade F. Lindström, akvareller i varierande mått
387408
2016-06-02