Stockholmiana, akvareller F Lindström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMIANA, FRANS LINDSTRÖM (1874-1954), 4 st motiv från Stockholm, bla Helgeandsholmen, Teatern i Humlegården, Utrikesministerhotellet vid Blasieholmstorg, Stånd-drabantens gård vid Jungfrugatan, signerade F. Lindström, akvareller i varierande mått

387408

2016-06-02