Elin Jonsson Reijmyre glasbruk
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, vas, formgiven av Elin Jonsson, driven, flammig glasmassa i blått, gult och orange, signerad E. Jonsson Reijmyre 2013, 91320-E, höjd 24 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Tillverkningsdefekt vid foten
387409
2016-06-05