M Pyk färglitografi

M Pyk färglitografi
M Pyk färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad HC 26/30, färglitografi, ca 69 x 46 cm

387416

2016-05-31