Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med staffli, signerad M. Pyk, 218/275, färglitografi, ca 54x41 cm
Zustandsbeschreibung
387417
2016-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner