M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med staffli, signerad M. Pyk, 218/275, färglitografi, ca 54x41 cm

Zustandsbeschreibung

387417

2016-05-31