Michael Ayrton etsning

Michael Ayrton etsning
Michael Ayrton etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MICHAEL AYRTON (1921-1975): Komposition ur mappen Minotaur, signerad, 8/75, etsning, ca 54x34 cm

Zustandsbeschreibung

387418

2016-05-31