Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MICHAEL AYRTON (1921-1975): Komposition ur mappen Minotaur, signerad, 8/75, etsning, ca 54x34 cm
Zustandsbeschreibung
387418
2016-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner