Elis Ryberg färglitografi

Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Utsikt från söder mot Gamla stan", signerad Elis Ryberg, HC, färglitografi, 37x45 cm

387424

2016-05-31