Fåtöljer stålrör

Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör
Fåtöljer stålrör

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IRE MÖBLER, fåtöljer, "Sling", 1970-tal, förkromat stålrör samt vitt skinn, sitthöjd 42, totalhöjd 70, 65x60 cm

Smärre slitage

387425

2016-05-31