Glasskål slipad dekor

Glasskål slipad dekor
Glasskål slipad dekor
Glasskål slipad dekor
Glasskål slipad dekor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL på fot, 1900-tal, glas, slipad dekor av blommor och fåglar, höjd 20,5 cm

Undersida med mindre repor

387444

2016-05-31