Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, gröna och bruna toner, reliefdekor av älgar, signerad "V. Lindstrand Kosta Unik 1910", höjd ca17 cm

Obetydliga märken och bottenrepor

387451

2016-05-31