Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, gröna och bruna toner, reliefdekor av älgar, signerad "V. Lindstrand Kosta Unik 1910", höjd ca17 cm
Obetydliga märken och bottenrepor
387451
2016-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här