Eddie Figge blandteknik

Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik
Eddie Figge blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003), "Nu sover", signerad och daterad Figge 1969, färgkrita och collage på smörpapper, 41 x 29,5 cm

387468

2016-05-31