Bengt Olson Tema
2016-06-03
387473
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT OLSON (född 1930): Björkar, signerad Bengt Olson, olja på duk, 25x20 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg