Bengt Olson Tema

Bengt Olson Tema
Bengt Olson Tema
Bengt Olson Tema
Bengt Olson Tema
Bengt Olson Tema
Bengt Olson Tema

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Björkar, signerad Bengt Olson, olja på duk, 25x20 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

387473

2016-06-03