Engelsk snäck bestick

Engelsk snäck bestick
Engelsk snäck bestick
Engelsk snäck bestick
Engelsk snäck bestick
Engelsk snäck bestick
Engelsk snäck bestick

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 21 dlr, silver 1800-tal, Engelsk Snäck, bestående av: 10 bordsskedar, 5 matskedar, 6 matgafflar, vikt ca 1185 g

Slitage, ägarstämplar, varierande mästare

387479

2016-05-31