Tomas Almberg

Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg
Tomas Almberg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): Dragkamp, silverpatinerad brons, signerad och numrerad T. Almberg 1/1, unik, höjd inklusive träsockel 37, längd 61,5 cm.

387480

2016-06-08