Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, MATSKEDAR, KAFFESKEDAR, STRÖSKEDAR, SMÖRKNIVAR, silver, 18/1900-tal, vikt ca 630 g
Slitage, gravyrer, ägarstämplar
387483
2016-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här