Studiogods Gustavsberg

Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg
Studiogods Gustavsberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STUDIOGODS, 2 dlr, Gustavsberg, Stig Lindberg resp. Karin Björquist, ljusstake samt vas "Indigo", signerade med studiohanden, höjd 12 resp. 18 cm

Smärre slitage

387493

2016-06-01