Berndt Friberg
2016-06-01
387498
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, 4 dlr, Gustavsberg, bestående av: skål, vaser, 3 st., harpälsglasyr, signerade med studiohanden, höjd 5-13 cm
Obetydliga repor