Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
BERNDT FRIBERG, 4 dlr, Gustavsberg, bestående av: skål, vaser, 3 st., harpälsglasyr, signerade med studiohanden, höjd 5-13 cm
Obetydliga repor
387498
2016-06-01