Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

BERNDT FRIBERG, 4 dlr, Gustavsberg, bestående av: skål, vaser, 3 st., harpälsglasyr, signerade med studiohanden, höjd 5-13 cm

Obetydliga repor

387498

2016-06-01