Väggarmaturer kopparplåt

Väggarmaturer kopparplåt
Väggarmaturer kopparplåt
Väggarmaturer kopparplåt
Väggarmaturer kopparplåt
Väggarmaturer kopparplåt
Väggarmaturer kopparplåt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGARMATURER, 1 par, för utomhusbruk, 1900-talets andra hälft, kopparplåt, vardera höjd ca 35, 27x16 cm

Bruksslitage

387500

2016-06-01