Daniel Bergagna oljemålning
Valmis
2016-06-01
387504
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
DANIEL BERGAGNA ( född 1946): Stockholmsmotiv signerad Bergagna, daterad a tergo -92, olja på duk, ca 65 x 81 cm, oramad