Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1996), vy över Slussen mot Gamla Stan, signerad Hans-Erik Erikssopn, olja på pannå, 45,5 x 63,5 cm
Smärre skrapmärke
387506
2016-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här