Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, fasettslipat glas, spegeln höjd 163x70 cm, bordet ca 77, 70x30 cm

Bruksslitage

387524

2016-06-01