Månbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-talets andra hälft, furu, svarvade ben, höjd ca 75, 110x54, cm

Ytskador

387533

2016-06-01