Månbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-talets andra hälft, alm, svarvade ben, hjultrissor, höjd ca 74, 117x56 cm

Smärre ytskador

387536

2016-06-01