Armbandsur Longines 1951

Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951
Armbandsur Longines 1951

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LONGINES, armbandsur, 1951, stålboett, mekaniskt urverk, 17 juveler, plexiglas, sekundvisare, boettnummer 8339909, diameter 36 mm

Bruksslitage och repor

387540

2016-06-03