Lars Englund färglitografi

Lars Englund färglitografi
Lars Englund färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): "Blå volym", signerad Lars Englund, 4/99, färglitografi, bladmått ca 63 x 47 cm
UTSTÄLLD: Lilla Galleriet, Umeå

387541

2016-06-01