Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSBIL, 1950-tal, Saab 93 B, Bandai, Japan, grafitgrå plåt, litograferad inredning, friktionsdriven, längd 19,5
Kylaremblem saknas, smärre skador
387550
2016-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här