Leksaksbil Saab 93 B

Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B
Leksaksbil Saab 93 B

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBIL, 1950-tal, Saab 93 B, Bandai, Japan, grafitgrå plåt, litograferad inredning, friktionsdriven, längd 19,5

Kylaremblem saknas, smärre skador

387550

2016-06-01