Grete Billgren blandteknik

Grete Billgren blandteknik
Grete Billgren blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETE BILLGREN (1907-1986): Komposition, monogramsignerad och daterad -81, bladteknik, bladmått ca 29 x 41 cm

387559

2016-06-02