Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, senbarock, 16/1700-tal, folierat kvicksilverglas, skuren trädekor, förgylld, 37x31 cm

Slitage, skador

387567

2016-06-01