Barbie och Ken
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTEL BARBIE, ALLANDOCKA, (2), 1960-tal, diverse kläder och tillbehör liggande i plastväska märkt "Barbie" medföljer
Slitage, ej genomgånget, skadad docka "Skipper" medföljer samt plastväska med smärre skador
387584
2016-06-01